Wola
pranie dywanów w Wołominie
Pranie dywanów
i czyszczenie wykładzin
Zamów odbiór
lub zadzwoń 503 143 103
 
 

Wola położona jest w lewobrzeżnej części Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia. Liczba mieszkańców Woli wynosi około 140 000 osób.Jest to dzielnica wypełniona historycznymi miejscami, cmentarzami, pomnikami. Właśnie tutaj przed około 400 laty odbywały się wolne elekcje, na których szlachta wybierała kolejnych władców Polski.

W późniejszych czasach Wola stała się przemysłowym przedmieściem Warszawy, a w jej krajobrazie dominowały fabryki, browary, gorzelnie cegielnie i wiatraki. Z upływem czasu rozwinął się przemysł ciężki, a w chwili obecnej Wola przeżywa swój renesans.

W dzielnicy tej planowana jest budowa największej liczby wieżowców, w porównaniu z planami inwestycyjnymi pozostałych dzielnic stolicy. Dawne budynki produkcyjne zamieniają się w centra biznesu, bankowości, handlu i usług, wśród których można wymienić naszą pralnię dywanów. Modernizowane są wszystkie główne trasy komunikacyjne, dzięki którym zlecone nam pranie dywanu, czyszczenie koszul czy innej odzieży służbowej może być zlecone na telefon, a nasi pracownicy odbiorą Państwa wykładzinę czy ubrania własnym transportem i po wykonaniu zlecenia odwiozą je pod wskazany adres.

Mieszkańcy Woli mogą nam też zaufać, jeśli chodzi o profesjonalne usuwanie wszelkich alergenów z powierzonych do czyszczenia powierzchni i garderoby. Z ciuchów naszych wymagających klientów eliminujemy roztocza. Firmy i instytucje mogą nam też zlecić ozonowanie pomieszczeń i dywanów, a nawet ich impregnację, by zapewnić swoim klientom pełen komfort i pewność, że nawet alergicy będą się komfortowo czuli w biurach i punktach obsługi klienta.

Odpowiednio usztywnione i profesjonalnie obszyte przez naszą pralnię wykładziny zapewnią Państwa klientom oraz gościom nienaganny klimat biznesowy - tak obecnie istotny przy prowadzeniu rozmów i transakcji. A ze względu na to, że ścisłe centrum Warszawy nie jest w stanie pomieścić kolejnych nowych budynków, inwestorzy wybierają właśnie tę dzielnicę na lokalizacje swoich biur, centrów usługowych oraz sklepów.

ZGLOSPRANIE.PL K. RUTKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
al. Prymasa Tysiąclecia 76E, 01-424 Warszawa
(tymczasowo zamknięte)

ul. Świętojańska 181, 07-200 Wyszków
tel. +48 503 143 103, zamowienia@zglospranie.pl


top