Śródmieście
pranie dywanów w Wołominie
Pranie dywanów
i czyszczenie wykładzin
Zamów odbiór
lub zadzwoń 503 143 103
 
 

Dzielnica Śródmieście to najbardziej reprezentacyjna część Warszawy, położona w lewobrzeżnej części stolicy. Mieszka w niej około 125 tysięcy ludzi, co oznacza, że Śródmieście jest drugą co do gęstości zaludnienia dzielnicą Warszawy. Ustępuje ono miejsca jedynie dzielnicy Ochota.

Dzielnica ta obejmuje centralną część Warszawy - w tym Stare Miasto oraz Trakt Królewski, i jest przez niektórych mylnie określana jako Centrum - przy czym Centrum powinno być kojarzone ze zdecydowanie mniejszym obszarem. Śródmieście jest najstarszą częścią Warszawy, gdyż właśnie tutaj znajduje się najwięcej zabytków. Jednak zniszczenia II wojny światowej doprowadziły do wielu nieodwracalnych uszczerbków w historycznej zabudowie tej dzielnicy.

Na terenie Śródmieścia znajduje się przepiękny warszawski park - Łazienki Królewskie, czy malownicza ulica Nowy Świat.

Najbardziej rozpoznawalne budynki to: Pałac Kultury i Nauki, Zamek Królewski, Teatr Wielki. Ale Śródmieście to także nowoczesne biurowce i hotele, centra handlowe i najlepsze szkoły w stolicy oraz muzea i słynne warszawskie teatry. Tutaj znajdują się też najważniejsze urzędy państwowe - Pałac Prezydencki, Sejm, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów oraz ministerstwa. Natomiast Dworzec Centralny łączy Warszawę-Śródmieście z europejskimi miastami.

Oprócz centrów stricte handlowych nie brakuje tu też usług, które można zamówić, przykładowo, na telefon.

Świetnym przykładem takiej usługi może być pranie i prasowanie garderoby na telefon lub pranie wykładzin, ozonowanie czy usuwanie włosów i sierści z dywanów oraz usuwanie innych zabrudzeń i trwałe neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów.

Takie usługi zlecane telefonicznie przez okoliczne, renomowane instytucje, ale też indywidualnych klientów, pozwalają łatwo i szybko zadbać o porządek w miejscu pracy i oraz gwarantują profesjonalne pozbycie się roztoczy z domów, co jest obecnie tak istotne przy zwiększającej się liczbie wszechobecnych alergenów.

ZGLOSPRANIE.PL K. RUTKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
al. Prymasa Tysiąclecia 76E, 01-424 Warszawa
(tymczasowo zamknięte)

ul. Świętojańska 181, 07-200 Wyszków
tel. +48 503 143 103, zamowienia@zglospranie.pl


top