Wawer
pranie dywanów w Wołominie
Pranie dywanów
i czyszczenie wykładzin
Zamów odbiór
lub zadzwoń 503 143 103
 
 

Wawer to dzielnica Warszawy położona na prawym brzegu rzeki Wisły.

Wschodnia część Wawra (wzdłuż linii kolejowej) nazywana jest linią otwocką.

Wawer (obok Rembertowa i Wesołej) obejmuje najwięcej terenów zielonych, a wśród nich także obszerną część Mazowieckiego Parku Krajobrazowego z licznymi rezerwatami (np. Rezerwat leśny im. Jana III Sobieskiego), a także z mniejszymi i większymi jeziorkami (np. Jezioro Torfy czy okresowy Czarny Staw).

Typową zabudową dla tej dzielnicy jest niska zabudowa jednorodzinna - również drewniana (tzw. świdermajer). Mimo dość małej liczbie mieszkańców, która wynosi około 77 tysięcy osób Wawer jest największą dzielnicą Warszawy pod względem zajmowanej powierzchni, która wynosi prawie 80 km².

Mimo tak dużego zajmowanego obszaru przez tę dzielnicę, nasza pralnia dywanów dojeżdża własnym transportem także tutaj, by profesjonalnie wykonać każde zlecenie na telefon, a nasze usługi obejmują między innymi: pranie wykładzin i dywanów oraz ich usztywnianie i obszywanie - zgodnie z zapotrzebowaniem klienta, ozonowanie ustalonych powierzchni i usuwanie roztoczy oraz alergenów z przekazywanych wykładzin. Można nam zlecić także usuwanie sierści i włosów z dywanów. Ale to nie wszystko! - Mieszkańcy Wawra mogą na nas liczyć, jeśli chodzi o pranie i prasowanie ubrań, usuwanie z nich plam oraz całkowitą neutralizację zapachów. Zachęcamy zatem wszystkich do poznania szczegółów pod naszym numerem telefonu. A dlaczego? - Bo po prostu warto.

ZGLOSPRANIE.PL K. RUTKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
al. Prymasa Tysiąclecia 76E, 01-424 Warszawa
(tymczasowo zamknięte)

ul. Świętojańska 181, 07-200 Wyszków
tel. +48 503 143 103, zamowienia@zglospranie.pl


top