Usuwanie zapachu z dywanów

Pozbądź się przykrego zapachu z Twojego dywanu

Zadzwoń teraz bądź od razu odwiedź nas w lokalu.

Zadbamy o to, aby Twój dywan miał piękny i przyjemny zapach. Skutecznie usuniemy z niego wszelkie źródła nieprzyjemnego odoru (takie jak pozostałości po imprezach, zanieczyszczenia zostawiane przez dzieci oraz zwierzęta).

Usuwanie brzydkiego zapachu
Twój dywan będzie pachniał

Poza skutecznym usunięciem nieprzyjemnego zapachu, przede wszystkim zajmiemy się dotarciem do jego źródła i zduszeniem go w zarodku.

Należący do Ciebie dywan lub wykładzina, przejdą przez szereg zabiegów pielęgnacyjno-czyszczących, których efektem będzie czysty wygląd, ale przede wszystkim przyjemny, świeży zapach.

Z powodzeniem usuniemy źródła odoru (mocz, wymiociny, rozlane lub rozsypane resztki pożywienia, a nawet sierść zwierząt).
 
Piękny wygląd to nie jedyna cecha, jaka powinna odróżniać dywan czy wykładzinę. Równie ważny jest ich zapach. Nieświeży i nieprzyjemny potrafi wprowadzić do domu odór, przez który zarówno mieszkańcy, jak i goście będą się czuli niekomfortowo. Powodów przykrego zapachu może być kilka. Mocz pupila lub dziecka, reszki jedzenia, plamy po napojach, wymiociny, sierść i wiele innych. Nasza firma radzi sobie z nimi wszystkimi. Dzięki sprawdzonym metodom oraz najlepszym środkom czyszczącym sprawiamy, że dywany i wykładziny są nie tylko ładne i czyste, ale przede wszystkim mają piękny zapach.
ZGLOSPRANIE.PL K. RUTKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
al. Prymasa Tysiąclecia 76E, 01-424 Warszawa
(tymczasowo zamknięte)

ul. Świętojańska 181, 07-200 Wyszków
tel. +48 503 143 103, zamowienia@zglospranie.pl

Pranie dywanów
top