Usztywnianie dywanów dywanów

Skorzystaj z usług usztywniania dywanów

Zadzwoń do nas lub odwiedź nas osobiście w naszym lokalu.

Zajmiemy się usztywnieniem Twojego starego i zwiotczałego dywanu, aby ten odzyskał swój dawny kształt oraz sprężystość i ponownie mógł zdobić Twoje wnętrze. Pozbędziemy się zagnieceń, pofalowań oraz wyeliminujemy efekt tzw. zwijania się na rogach.

Usztywnianie
Twój dywan odzyska swój dawny kształt

Nieumiejętne pranie oraz lata eksploatacji sprawiają, że nawet najlepszy dywan potrafi stracić swój kształt. Wtedy pojawią się na nim niechciane pofalowania, zagniecenia oraz najbardziej denerwujący efekt zawijania się na rogach.

Wszystko to jest spowodowane naturalnym wykruszaniem się kleju, który odpowiada na zachowanie struktury oraz sprężystości każdego dywanu.

W przeprowadzanym przez nas procesie usztywniania, na osnowę dywanu nakładamy specjalny klej. To właśnie on wnika wewnątrz materiału i ponownie usztywnia cały dywan.

Klej nie przechodzi na wierzch dywanu, jest ponadto całkowicie bezpieczny i nie wypłukuje się przy kolejnych praniach.

Ważne: usługa usztywniania dywanu jest realizowana dopiero po jego wypraniu.
 
W naszej bogatej ofercie skupionej na szerokiej pielęgnacji dywanów znajdziesz także usługę polegającą na ich usztywnianiu. Poprzez szereg profesjonalnych zabiegów przywracamy dywany oraz wykładziny do ich dawnej formy. Likwidujemy zagniecenia i pofalowania, a także przeciwdziałamy zawijaniu się ich na rogach. Wszystko po to, aby materiał był estetyczny, wygodny w użytkowaniu i prezentował się bardzo dobrze.
ZGLOSPRANIE.PL K. RUTKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
al. Prymasa Tysiąclecia 76E, 01-424 Warszawa
(tymczasowo zamknięte)

ul. Świętojańska 181, 07-200 Wyszków
tel. +48 503 143 103, zamowienia@zglospranie.pl

Pranie dywanów
top