Bielany
pranie dywanów w Wołominie
Pranie dywanów
i czyszczenie wykładzin
Zamów odbiór
lub zadzwoń 503 143 103
 
 

Bielany to dzielnica położona w lewobrzeżnej części Warszawy. Zamieszkuje ją około 135 tysięcy mieszkańców.W drugiej połowie XVII wieku sprowadzono tu spod Krakowa zakon kamedułów, a nazwa Bielany nawiązuje do białego stroju zakonników. Właśnie taką śnieżną biel i czystość nasza pralnia może zagwarantować Państwo przy zleceniach na telefon, które obejmują np. pranie i prasowanie garderoby. To jednak jedynie część naszych usług! Mieszkańcy Bielan są społecznością w stosunkowo młodym wieku, gdyż około 20 procent mieszkańców znajduje się jeszcze w wieku przedprodukcyjnym, a ponad 60% jest w wieku produkcyjnym.

Omawiana dzielnica Warszawy położona jest w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego, a park ten jest unikatowym kompleksem leśnym w skali całej Europy. Dodatkowo spora część obszaru dzielnicy to tereny zielone, które zajmują ponad 28% jej powierzchni.Charakterystycznymi elementami bielańskiego krajobrazu są m.in. Las Bielański, Park i Las Młociński oraz Las Bemowo. Sam Las Bielański ma powierzchnię ok. 130 ha i jest rezerwatem krajobrazowym. Dlatego nie można zaprzeczyć, że istnieją realne możliwości psychicznego wypoczynku na łonie natury wraz z rodziną i ukochanym psem.

Jednak sierść pupili może stanowić dla właścicieli, ich rodzin oraz domowych alergików spory problem - trudno ją usunąć domowymi sposobami z dywanu - zwłaszcza, gdy jest to dywan z długim włosem. A jak wiadomo, sierść jest nośnikiem alergenów, których ilość warto jednak minimalizować lub całkowicie usuwać. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem, by dokładnie pozbyć się z dywanu wszelkich niechcianych roztoczy, włosów, plam z wina oraz innych nieczystości, jest pranie dywanów w naszej pralni.

Brakuje transportu? Nie wiadomo dokąd podjechać? - Nie ma sprawy! - Sami, na telefon, odbierzemy wykładzinę do wyprania, usuniemy z niej wszelkie zapachy, porządnie zaimpregnujemy i... odwieziemy pod wskazany adres. Żmudne prasowanie koszul i innych ciuchów w domu? - Zapomnijcie o tym. Czyż to nie proste? - Telefon i załatwione. Bielany sąsiadują z innymi warszawskimi dzielnicami: Bemowem i Żoliborzem, w których klienci także korzystają z naszych usług. Więc nie ma co myśleć, tylko działać!

ZGLOSPRANIE.PL K. RUTKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
al. Prymasa Tysiąclecia 76E, 01-424 Warszawa
(tymczasowo zamknięte)

ul. Świętojańska 181, 07-200 Wyszków
tel. +48 503 143 103, zamowienia@zglospranie.pl


top