Dlaczego nie Karcher?

Karcher nie myje dywanu w pełni

Ekstrakcyjne mycie dywanu za pomocą myjki ciśnieniowej służy tak naprawdę jedynie jego odświeżeniu. Wszystko przez to, że mycie za pomocą Karchera pomija aż 6 z 8 najważniejszych punktów, niezbędnych przy profesjonalnym praniu każdego dywanu.

Twój dywan może ulec uszkodzeniu

Karcher do mycia wykorzystuje jedynie wysokie ciśnienie oraz wodę, która to mechanicznie usuwa zalegający brud. W takim procesie może dojść do zbyt dużego przemoczenia dywanu, a w konsekwencji do zniszczenia parkietu, jak i paneli, na których się znajduje.

Dywan schnie bardzo długo

W myciu ciśnieniowym pomijany jest proces suszenia dywanu, przez co może on schnąć naprawdę długo - nawet przez wiele dni. Przez ten czas nie tylko utrudnia domownikom korzystanie z pomieszczenia, ale także stanowi idealną pożywkę dla wszelkiej maści grzybów, dla których mokra tkanina jest świetnym miejscem do rozmnażania się.

Mycie ekstrakcyjne nie usuwa wielu niebezpiecznych zabrudzeń

Czysta woda wystrzeliwana z myjki ciśnieniowej często nie jest w stanie usunąć bakterii, grzybów, jak i roztoczy. To sprawia, że pomimo mycia dywanu – nadal pozostaje on siedliskiem wielu niebezpiecznych elementów, mogących być realnym zagrożeniem dla Twoich bliskich.

Porównanie metod prania
 
PRANIE NA WSKROŚ
usługa wykonywana w automatycznej pralni dywanów
KARCHER: CZYSZCZENIE EKSTKAKCYJNE
usługa wykonywana w domu/biurze Klienta
Trzepanie mechaniczne Tak Nie
Pranie wstępne Tak Nie
Pranie zasadnicze Tak Tak
Płukanie Tak Tak
Wirowanie Tak Nie
Suszenie Tak Nie
 

 
 
 
ZGLOSPRANIE.PL K. RUTKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
al. Prymasa Tysiąclecia 76E, 01-424 Warszawa
(tymczasowo zamknięte)

ul. Świętojańska 181, 07-200 Wyszków
tel. +48 503 143 103, zamowienia@zglospranie.pl

Pranie dywanów
top