Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem
O firmie
Czyszczenie i pranie dywanów w Warszawie

Wyszków, Zielonka, Marki... zapraszamy!

Nasza Pralnia jest jedną z nielicznych na warszawskim i ogólnopolskim rynku, która posiada najnowocześniejszą metodę pralniczą „PRANIA DYWANÓW NA WSKROŚ"

Wykonujemy usługi prania dywanów w Warszawie, gdzie mieści się siedziba naszej firmy.

Dywanów nie pierzemy odkurzaczami piorącymi typu KARSCHER ani u klienta na jego podłodze, gdyż według nas jest to metoda mało skuteczna i powierzchowna a dywan pozostaje mokry na wiele godzin

Tylko użycie ciężkich maszyn automatu trzepiącego,pralnicy do dywanów, szorowarek i wirówki do dywanów pozwala osiągnąć 100% zadowolenia klienta.

Każdy dywan traktujemy indywidualnie. Osobiście dobieramy technologię oraz przebieg procesu prania, dzięki czemu jesteśmy zawsze pewni, że nasze usługi pralnicze zostały wykonane na najwyższym poziomie satysfakcjonując klienta a także nas.

Choć głównymi odbiorcami naszych usług prania i czyszczenia dywanów są Warszawa i Wyszków, zapraszamy również do skorzystania z naszych usług mieszkańców Radzymina, Zielonki i Marek. Regularnie zdarza nam się wykonywać zlecenia od usługobiorców ze znacznie bardziej oddalonych od stolicy miejsc naszego kraju. Dla klientów zainteresowanych czyszczeniem i praniem dywanów z Warszawy i Wyszkowa niezmiennie liczy się przede wszystkim profesjonalizm i nie zadowoliłby ich efekt inny niż dywan czysty na wskroś - dosłownie. Dlatego właśnie jesteśmy zmuszeni do ciągłego świadczenia naszych usług na najwyższym poziomie w kraju.

Aż 98% klientów z Warszawy i okolic, korzystających do tej pory z prania parowego, natryskowego czy prania w domu
ODKURZACZEM na podłodze przeszło do naszej PROFESJONALNEJ WODNEJ PRALNI DYWANÓW NA WSKROŚ.

KONTAKT

ZGŁOŚ PRANIE.PL
Rutkowska Milena

ul. Świętojańska 181
07-200 Wyszków
tel. +48 503 143 103
zglospranie@vp.pl
Czynne:
pon. - pt. 8:00 - 16:00
soboty 8:00 - 14:00

KONTAKT

WYBIERZ ODDZIAŁ: