Wodna Pralnia Dywanów - Warszawa, Wyszków i okolice

Get Adobe Flash player
 • dsc02761.jpg
 • dostawa 1.jpg
 • na 160pix.jpg
 • 3.jpg
 • dostawa.jpg
 • pralnia wirwka.jpg
 • pralnica 3 jtr.jpg
 • pralnica z kordianem.jpg
 • orientalne.jpg
 • terminal zglospranie.pl.jpg
 • suszarnia bez wody 160 pix.jpg
 • 4.jpg

Szybki kontaktInfolinia czynna w godzinach

8.00-16.00
tel. 503 143 103
e-mail: zglospranie@vp.pl

Piotr...   Solidna, wszystko terminowo, dywany po praniu, ozonowaniu i impregnacji jak nowe, bardzo dobry kontakt. Zdecydowanie polecam firmę ! ! !

ODPOWIEDŹ:

 

Rzadko mam styczność z tak dobrą usługą, dlatego polecam! Firma z Wyszkowa, ale dywany odbierają z Warszawy (Door to door) Także rewelka. Dywan który odebrałem wygląda jak nowy a potrzebował już pomocy... Było parę plam, nie ma żadnej, dywan wyprany, wyczesany, zaimpregnowany. Coś pięknego taka robota. Dzięki ZGŁOŚPRANIE.PL

ODPOWIEDŹ:

 

 

Nie wierzyłam, że to się uda wyczyścić. Stado psów się wychowało na tych dywanach. Z pralni wróciły kolorowe, puchate i pachnące. Pozdrawiam

ODPOWIEDŹ:
Za pomocą profesjonalnych maszyn tj. automatyczny trzepak mechaniczny, szorowaki czy pralnicy można wyczyścić nie jeden dywan z uporczywych zabrudzeń np. sierści psa. Dziękujemy za miłą opinię. Pozdrawiamy ZGŁOŚ PRANIE.PL


Szybka, fachowa obsługa, a dywany czyste i pachnące:) Firma godna polecenia :) Dziękuję :)

ODPOWIEDŹ:

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ;). U nas na dwie rodziny zostało upranych ponad 60 m2 dywanów i chodników i wszystko w najlepszym porządku. Uprane super, dywany wyglądają jak nowe :). Nie  mogę się nacieszyć. Serdecznie polecam!

ODPOWIEDŹ:


Wyrazy uznania. Efekt przewyższył oczekiwania. Kontakt - perfekt, punktualność - perfekt, po prostu firma na 5+.

Polecam RGoljat

ODPOWIEDŹ:


Dzień dobry!

Dywan wygląda jak nowy ! ;) Na pewno będę Państwa  polecać, a i sama jeszcze nie raz skorzystam z Państwa usług.

Z pozdrowieniami 

Agnieszka

ODPOWIEDŹ:Chciałabym serdecznie Państwu podziękować za wykonaną usługę. Dywan odebrałam tydzień temu. Jestem zachwycona. Nie sądziłam, że da się go tak pięknie wyprać! Podziwiam Państwa profesjonalizm i jeszcze raz serdecznie dziękuję. W przyszłości będę korzystała tylko z usług Państwa Firmy.

Pozdrawiam
Beata Bozdogan
ODPOWIEDŹ:

Dzień dobry,
Kurier właśnie przywiózł mi dywany. REWELACJA! Wyglądają jak nowe, a nawet lepiej-są pachnące i mięciutkie! Ja na pewno wróce do Panstwa za pół roku (albo i wcześniej, jeśli będzie potrzeba), ale będę też polecać Panstwa dalej - dawno nie spotkałam się z tak profesjonalnie wykonaną robotą.
Dziękuję!
Pozdrawiam
Karina Rakowska
ODPOWIEDŹ:
 
Chciałabym serdecznie podziękować za pięknie uprane dywany. Otrzymałam pachnące, mięciutkie i wyglądają jak nowe dywaniki.
Dziękuję.
Irena
ODPOWIEDŹ:

Pralnia naprawdę profesjonalnie podchodzi do zadania, dywan jak nowy, usługi warte swoich cen, polecam wszystkim.
Małgorzata
ODPOWIEDŹ:
 
 
MEGA PRALNIA !
DYWAN WYPRANY NAPRAWDĘ REWELACYJNIE!
POLECAM!
HALINA KOWALCZYK
ODPOWIEDŹ:
Nowoczesna metoda prania dywanów NA WKROŚ jaką świdczy nasza firma może wyczyścić nie jeden dywan z uporczywych plam czy zabrudzeń. Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług! 
 
Jestem pełen podziwu za jakość wykonanego prania. Firma solidna, słowna, polecam ją wszystkim znajomym.
Zbigniew Sypiański
ODPOWIEDŹ:
 
Witam
Chciałem pogratulować obsługi, kompetentne, chcące pomóc klientowi, miłe Panie. 
Jestem klientem Panstwa od lat 3 i jestem pozytywnie zdziwiony tym, że za każdym razem kiedy korzystam z Państwa jakość i sposób obsługi również Panów kierowców macie Państwo na najwyższym poziomie.
Raz jeszcze gratuluję!
Piotr Białobłocki
ODPOWIEDŹ:
Obsługa pralni  dywanów chętnie służy pomocą  w niejasnych dla Klienta sytuacjach odnośnie prania i przebiegu całego procesu. Jakość i zadowolenie klientów jest dla nas piorytetem. Dziękujemy za miłe słowa. POZDRAWIAM ZGŁOŚPRANIE.PL

Szanowni Państwo,
kilkanaście dni temu zdecydowałam się skorzystać z usług Panstwa firmy i skoordynować pranie dywanu z planowanym wyjazdem. Zależało mi na takim ustaleniu terminu, by było to dla mnie możliwe najwygodniejsze. Zadzwoniłam po numer telefonu podany na ulotce/znalazłam ją pare tygodni wcześniej w skrzynce pocztowej/ i po rozmowie telefonicznej wiedziałam, że to był bardzo dobry pomysł. Pani, z którą miałam przyjemność rozmawiać była absolutną mistrzynią kontaktów z klientem. W każdym  wypowiedzianym przez Nią zdaniu słyszałam kompetencję, życzliwość i autentyczną chęć takiego załatwienia sprawy, bym była w pełni usatysfakcjonowana. Kiedy doszło do realizacji mojego zlecenia, także wszystko szło doskonale - pracownik odbierający dywan uprzedził mnie telefonicznie, że będzie za kilka minut. Po upływie terminu, który wcześniej określiłam jako dogodny dla mnie ze względu na wyjazd, bez żadnego kłopotu uzgodniłyśmy termin dostawy upranego dywanu. Doskonałego wrażenia, jakie odniosłam przy każdym kontakcie z Państwa firmą nie zepsuł także  fakt, że w poniedziałek zepsuł się samochód i musiałam poczekać jeden dzień dłużej. Byłam na bieżąco informowana o rozwoju sytuacji i mogłam sobie tak zorganizować czas, by cała sprawa mogła osiągnąć pomyślny finał. Przepięknie  wyprany dywan przywiózł mi sympatyczny, pogodny młody człowiek, który na moją prośbę rozłożył mi dywan na podłodze i ani przez sekundę  nie odniosłam wrażenia, że miał mi za złe, że się o to zwróciłam, że robi mi łaskę, a ja mu kradnę cenny czas. Wręcz przeciwnie! Odczułam, że wie doskonalne, jakimi zachowaniami buduje się dobry wizerunek firmy i okazuje szacunek klientowi.
Za wszystkie te bardzo pozytywne doświadczenia bardzo serdecznie Państwu dziękuję. Oprócz cieszącego oczy i stopy czyściutkiego i miękkiego dywanu "jak nowy" mam bardzo miłe wspomnienia z przebiegu całej operacji.
Życzę najserdeczniej, by firma kwitła i rosła w siłę, by wszyscy jej pracownicy mieli satysfakcję z wykonywanej pracy i każdemu podejmowanemu wysiłkowi towarzyszyła wdzięczność zadowolonych klientów. 
Pozdrawiam serdecznie.
Wdzięczna klientka - Barbara Charazinska
ODPOWIEDŹ:
Chętnie pomagamy naszym klientom w kłopotliwych sytuacjach oraz staramy się je rozwiązać. Zadowolenie naszych klientów oraz jakość wykonania usługi jest naszym priorytetem. Dziękujemy za pozytywną opinię z przebiegu całego procesu. POZDRAWIAM ZGŁOŚPRANIE.PL

Dzisiaj przywieziono mi dywany z pralni i jestem zachwycona. Największy dywan miałam zamiar wynieść na śmietnik tak był brudny, ale zdecydowałam się spróbować prania i nie wierzę własnym oczom - dywan jak nowy. Pozostałe były mniej brudne, ale chciałam je odświeżyć i też są jak nowe.
Z całym przekonaniem polecam tę pralnię wszystkim swoim znajomym.
Pozdrawiam Danuta
ODPOWIEDŹ:
 
Oddaliśmy dwa duże biało-kremowe dywany typu shaggy do Państwa pralni, kiedy przyjechały nie mogliśmy się nadziwić, że są one tak jasne, puszyste i czyste. Mamy w posiadaniu psa, więc dywany od zawsze były szare. 
Bardzo dziękujemy za szybką realizację i tak dobrze wykonaną pracę. 
Osobom, które wahają się jak ja, czy jest sens oddawać kremowy dywan shaggy do pralni i czy będzie doprany - POLECAM ! Dywany jak nowe ! :)
Paulina Kaniewska
ODPOWIEDŹ:
Po praniu włosie dywanu staje się lżejsze i unosi się. Za pomocą maszyn, które posiadamy jesteśmy w stanie wydobyć psią sierść z dywanu w 100 % o ile nie wniknęła w głąb struktury. Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług oraz zapraszamy ponownie. POZDRAWIAM ZGŁOŚPRANIE.PL

Oddaliśmy do prania dywan w kolorze brudnej szmaty, wrócił jasnokremowy. Jest jak nowy z tą różnicą, że pięknie pachnie :) Dzięki córce miałam już okazję przekonać się o skuteczności impregnacji - nawet po kontakcie z z zupą szybko wrócił do formy :) 
Bardzo dziękujemy i z pewnością jeszcze nie raz skorzystamy !
Lidia Niwińska
ODPOWIEDŹ:
Pranie na wskroś oraz impregnowanie daje niesamowity efekt. Warto stosować tę usługę, ponieważ zabezpiecza każdy dywan przed ponownym zabrudzeniem. Dziękujemy i zapraszamy ponownie ZGLOŚPRANIE.PL
 
Witam serdecznie
Chciałbym podziękować za uratowanie naszych dywanów , miałem napisać wcześniej na wyraźną prośbę rodziców. Jak zobaczyłem efekt Państwa pracy po prostu mnie zatkało :)) zakładałem że dywany są do wyrzucenia!
 Poleciliśmy Państwa już chyba 5 osobom 
 
Dziękujemy za pomoc
Pozdrawiam  
Grzegorz Har...
ODPOWIEDŹ:

 

REFERENCJE Magdalena Pod... Warszawa 
Oddałam do prania dwa dosyć stare dywany wełniane. Zostały od nas odebrane i dostarczone po tygodniu. Efekt - dwa nowe dywany - aż trudno było uwierzyć, że można było tak pięknie jest "odrestaurować". 
Pralnia godna zaufania, rewelacyjne efekty - polecam w 200% :)
ODPOWIEDŹ:

Dziękujemy serdecznie i polecamy nasze usługi . Pozdrawiamy ZGŁOŚ PRANIE.PL


Witam. Czy dywan w ok. 1920 roku mega zabrudzony z uszkodzonym obszyciem, a właściwie jego brakiem jesteście Panstwo w stanie uratować?
ODPOWIEDŹ:
ZGŁOŚPRANIE.PL  zajmuje się praniem dywanów różnego rodzaju. Do każdego podchodzimy indywidualnie oraz dobieramy odpowiednie metody piorące. Posiadamy duże doświadczenie w praniu zabytkowych kobierców. Bardzo proszę o przesłanie do nas zdjęcia dywanu z wierzchu jak i od spodu, abyśmy mogli precyzyjniej odpowiedzieć na zadanie pytanie.
POZDRAWIAM ZGŁOŚPRANIE.PL

Dostałem od Babci owlany dywan czy jest możliwość jego obszycia?
ODPOWIEDŹ:
Tak, jak najbardziej istnieje taka możliwość. ZGŁOŚPRANIE.PL obszywa dywany nowe bądź bezpośrednio po praniu. Za pomocą odpowiedniej maszyny nanoszone jest centymetrowe obszycie nicią syntetyczną. Przędzę dobieramy zbliżoną do `zurzytego` obszycia bądź dominującego koloru na dywanie. Koszt obszycia to 10 zl/mb.
POZDRAWIAM ZGŁOSPRANIE.PL

Mam dywan, który stracił swoją sztywność. Wygląda jak `ręcznik`. Czy świadczycie Panstwo uslugę usztywniania dywanów?
ODPOWIEDŹ:
Oczywiście możemy uratować Państwa dywan. Świadczymy usługę usztywniania. Polega ona na nałożeniu preparatu usztywniającego od spodu na strukture dywanu w taki sam sposób jak nowe dywany w fabryce. Usługa ta dotyczy dywanów bezpośrednio po praniu. Koszt wykonania to 8 zł/m2.
Zapraszamy ZGŁOŚPRANIE.PL


Proszę o pomoc!! W moim długowłosym dywanie jest pełno psich włosów. Co można z tym zrobić?
ODPOWIEDŹ:
Dywan zawierający psią sierść należy oddać do pralni, która posiada odpowiednie maszyny piorące. Jeżeli zabrudzenia nie przenikły w  strukturę to jesteśmy w stanie pozbyć się sierści w 99,9%.
POZDRAWIAM ZGŁOŚPRANIE.PL

Z chodnika powychodziły/wytarły się frędzle co mogę zrobić? Da się go jakoś uratować?
ODPOWIEDŹ:
 Niestety, nie świadczymy usługi doszywania/dosztukowywania frędzli. Rozwiązanie, które proponujemy to ich wyprucie oraz naniesienie nowego obszycia w tych miejscach. Oczywiście te czynności wykonywane są na dywanie świeżo po praniu bądź nowym.
ZAPRASZAMY ZGŁOŚPRANIE.PL

Czy dywan bawełniano-jedwabny można prać karcherem? Proszę o informację.
ODPOWIEDŹ:
 Najbezpieczniejszą metodą prania dywanów jest pranie w kąpieli wodnej na wskroś. Odpowiednio dobrana technika prania i środków piorących nie jest w stanie zniszczyć dywanu, a wręcz przeciwnie - uratować go. Poprzez wykonanie takiego gruntownego prania pozbywamy się w 100% zabrudzeń oraz roztoczy. Taki efekt nie jest osiągalny dla prania urządzeniem natryskowo-ssącym, gdyż jest to tylko powierzchowne rozmazywanie brudu po dywanie.
ZGLOŚPRANIE.PL

Mam bardzo duży dywan, który nie mieści się do żadnego z pokoi w nowym mieszkaniu. Czy mozna go pociąć na kilka innych dywanów/dywaników i obrąbić je?
ODPOWIEDŹ:
ZGŁOŚPRANIE.PL zajmuje się skracaniem i obszywaniem dywanów nowych bądź bezpośrednio po praniu. Jesteśmy w stanie przyciąć dywan na dowolny wymiar oraz obszyć go. Szeroki wachlarz kolorów przędzy pozwoli dobrać odpowiedni odcień obszycia do dywanu. Taką uslugę wykonujemy do 7 dni od daty odbioru. 
POZDRAWIAM ZGŁOŚPRANIE.PL
 
Posiadam dywan wełniany czy pranie metodą `na wskroś`, którą Państwo oferujecie mu nie zaszkodzi?
ODPOWIEDŹ:
Pranie metodą na wskroś jest bezpieczne dla każdego rodzaju dywanów. Dywany nie są traktowane na równi. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Dobranie odpowiednich środków piorących nie jest w stanie zniszczyć włókna czy struktury dywanu. Poprzez zastosowanie do dywanu wełnianego - ręcznego prania według metody perskiej jesteśmy w stanie uzyskać satysfakcjonujący dla Klienta rezultat. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Myslę, że efekt będzie oszałamiający. 
POZDRAWIAM ZGLOSPRANIE.PL
 
 Jaka jest różnica między praniem dywanów na wskroś a praniem karcherem?
 ODPOWIEDŹ:
 Podczas prania dywanów odkurzaczem natryskuje się dywan środkiem piorącym następnie ściąga go wraz z zabrudzeniem. Jest to pranie po powierzchni dywanu. Metoda którą my stosujemy czyli pranie dywanów na wskroś polega na praniu runa i osnowy dywanu tzn. pierzemy zarówno z wierzchu, ale także od spodu usuwając przy tym 100% zabrudzeń i roztoczy znajdujących się w dywanie.

Witam
Chciałbym podziekować Firmie za wspaniale wykonaną pracę, miły, profesjonalny kontakt, dobrą cenowo i terminowo wykonaną usługę. Będę Waszym stałym klientem, a także będę namawiał całą Warszawę do skorzystania z Waszych usług.
Tak trzymać!
Pozdrawiam
Eugeniusz (zadowolony) Krasucki
ODPOWIEDŹ:
Dziękujemy i zapraszamy ponownie .Zadowolenie naszych klientów jest naszym celem i motywacją do świadczenia usług na najwyższym poziomie .
Pozdrawiamy ZGŁOŚ PRANIE.PL

DZIĘDOBRY. Mam pytanie. Dostałam bawełniany dywan od babci. Jest to stary polski dywan.Jest niesamowicie brudny, dodam że ma ok. 30 lat. Ile będzie mnie kosztowała taka usługa wyprania tego zabytku? Pytam, bo wiem, że pralnie doliczają sobie za takie extremalne zlecenia od 50 do 100%usługi, i po prostu nie wiem czy mnie na to stać?
ODPOWIEDŹ:
Proszę się nie martwić!!! ZGŁOŚ PRANIE.PL podejmie się wykonania takiego zlecenia. Nie pobieramy dodatkowych opłat za bardzo brudne dywany nawet za takie, które trzeba prać kilkakrotnie. Cena jest ta sama 17,90 zł/m2. Pierzemy takie dywany do skutku a jeśli końcowy efekt prania nas nie zadowala nie bierzemy za usługę ani złotówki.


Witam. Wczoraj dostarczyliście mi dywany, są zapakowane w rękawy foliowe . Czy mogą tak leżeć do świąt. Klientka z Al. KEN
ODPOWIEDŹ:
Dywan po wykonaniu usługi należy wypakować z folii lub ją otworzyć, aby miał dostęp do świeżego powietrza ( dywan jest suchy, lecz nawet producenci dywanów zalecają folie tylko do bezpiecznego transportu)

Jak działa ozonowanie dywanów i co zyskuje zamawiając tą usługę?
ODPOWIEDŹ:
Ozonowanie, jest metodą dezynfekcji bez użycia środków chemicznych gdzie czynnikiem biobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających. Ozonowanie jest metodą bezpieczną, a jej główną zaletą jest fizyczne usuwanie brzydkich zapachów, a nie ich maskowanie.
Ozon wykazuje silne i szybkie działanie na bakterie chorobotwórcze, jak: Salmonella, E. Coli, Clostridium, Cryptosporidium i wykazuje także duże zdolności unieszkodliwiania spor, cyst i wielu innych mikroorganizmów.
Działanie bakteriobójcze ozonu jest około 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru. Zamawiając ta usługę otrzymujesz sterylnie czysty dywan (polecamy alergikom i osobom posiadający m zwierzęta w domu) POLECAMY

Czy z dywanu zasikanego przez pieska zejdą plamy i nieprzyjemny zapach moczu?
ODPOWIEDŹ:
Tak dzięki technologii prania dywanów na wskroś jesteśmy w stanie usunąć nieprzyjemne zapachy po zwierzakach oraz żółte plamy zarówno z wierzchu, ale także od spodu dywanu.
Dodatkowo należy zamówić usługę ozonowania dywanów co pozwoli usunąć wszystkie bakterie i zarazki.

Co to jest impregnacja dywanu?
ODPOWIEDŹ:
Dzięki impregnacji dywan pozostaje dłużej czysty i świeży. Usługa ta polega na natrysku powłoki w ostatniej fazie prania chroni to przed wchłanianiem się brudu.
(nasi klienci  tą usługę otrzymują GRATIS) 
 
 

 

   x