Wodna Pralnia Dywanów - Warszawa, Wyszków i okolice

Get Adobe Flash player
 • pralnica 3 jtr.jpg
 • dostawa.jpg
 • pralnica z kordianem.jpg
 • terminal zglospranie.pl.jpg
 • dsc02761.jpg
 • suszarnia bez wody 160 pix.jpg
 • na 160pix.jpg
 • dostawa 1.jpg
 • 3.jpg
 • orientalne.jpg
 • 4.jpg
 • pralnia wirwka.jpg

Szybki kontaktInfolinia czynna w godzinach

8.00-16.00
tel. 503 143 103
e-mail: zglospranie@vp.pl

alt

Czyszczenie i pranie dywanów

 

Warszawa, Marki ,Radzymin... zapraszamy!

Jak to robimy??


 

 

 

alt

1 Zgłoszenie prania dywanu

Zgłoszenie prania telefonicznie w godzinach pracy pralni lub przez stronę WWW w dowolnym przez państwa dniu i godzinie

alt

2 Odbiór brudnego dywanu od klienta

Dyspozytorka powiadamia państwa, o której godzinie należy spodziewać się kierowcy. Kierowca przyjeżdża po brudne dywany, odbiera je z mieszkania zostawiając pokwitowanie. (Kierowcę poznasz po firmowym ubraniu i firmowym opisanym samochodzie)

PRANIE DYWANÓW znakowanie

3 Znakowanie

Wszycie unikalnej metki z numerem, który otrzymaliście państwo na pokwitowaniu, wyszukanie ewentualnych uszkodzeń typu ( uszkodzenie obszycia, uszkodzenie runa, uszkodzenia spowodowane przez użycie nieodpowiednich środków chemicznych) fotografia metki i całego brudnego dywanu wraz z ewentualnymi uszkodzeniami

PRANIE DYWANÓW mierzenie

4 Mierzenie dywanu

Każdy dywan jest dokładnie mierzony i podliczane są metry kwadratowe. Każdy dywan ma swój indywidualny numer i wymiar.

trzepak jtr2

5.Trzepanie automatem i odkurzanie

 Każdy dywan  jest trzepany w nowoczesnym w pełni automatycznym trzepaku mechanicznym. Za pomocą automatu usuwane są suche zabrudzenia takie jak kurz, piach, włosy, sierść, itp. Dywan jest wciągany do maszyny, trzepany z dwóch stron     i odkurzany, a następnie automatycznie zwijany. Trzepanie automatem daje najlepsze rezultaty i dokładność nieosiągalną dla trzepaków mechanicznych  i tradycyjnego trzepania.

 

trzepak jakto robimy

6 Odkurzanie

Dokładne odkurzenie runa i osnowy, czyli spodu i wierzchu dywanu. Podnoszenie runa

alt

7 Klasyfikacja dywanów (ze względu na materiał)

W czasie trzepania pracownik segreguje dywany w podgrupy. Dzielimy dywany ze względu na materiał i konstrukcje (wełna, jedwab, bawełna,wiskoza,poliamid, akryl, polipropylen i inne,) (ręcznie tkane,ręcznie wiązane, tkane maszynowo,)

alt

8 Odplamianie punktowe

Identyfikujemy zaplamienia i usuwamy je pojedynczo (smar, plastelina, plamy spożywcze, krew) usuwamy je stosując odpowiednie odplamiacze dobierane do rodzaju plamy i włókna

nanoszenie jtr1

9 Nanoszenie chemi

Dobieramy odpowiedni środek piorący o właściwym ph. Do danej konstrukcji i rodzaju włókna

alt

10 Wcieranie chemi urządzeniem walcowym

Wcieranie płynu w dywan miękką Szorowarka walcową szczotki obracają się w maszynie w przeciwnych kierunkach dzięki temu środek jest dogłębnie wtarty

pralnica 3 jtr

11Pranie i płukanie

Każdy dywan przed praniem wodnym jest klasyfikowany ze względu na materiał. Indywidualne odplamianie i wstępne zapieranie dywanu daje najlepsze efekty. Po podstawowych czynnościach dywan trafia do automatu piorącego .Jeden cykl prania zasadniczego trwa od 30 minut do 2 godzin w zależności od dywanu. Następnie dywan jest szorowany i płukany czystą wodą pod odpowiednim ciśnieniem.

dsc02761

12 Spłukiwanie

Spłukiwanie szamponu czystą wodą następnie rolujemy ścisło mokry dywan i umieszczamy go w specjalne maszynie wirówce do dywanów

alt

13 Odwirowanie dywanu z wody

Umieszczony dywan w wirówce podczas uruchamiania rozkłada się na ściankach wirnika następnie wirówka rozpędza się do 1400 obrotów na/minutę podczas wirowania usuwana jest 95% wody razem z resztkami brudu. Maszyna zapobiega zaciekom, które powstają podczas prania innymi metodami przebarwieniu frędzli i deformacji dywanu podczas suszenia. Cykl wirowania trwa od 3 do 10 minut w zależności od grubości dywanów

alt

14 Pierwsza kontrola jakości

Po odwirowaniu dywan jest zwijany w maszynie biegiem wstecznym ponownie w rulon i wyjmowany z maszyny
( po odwirowaniu dywan jest prawie suchy) rozwijamy dywan pod jasnym światłem i sprawdzamy czy wszystkie zabrudzenia zostały usunięte, jeśli nie dywan wraca na początek procesu prania

alt

15 Impregnacja

Po pomyślnej kontroli jakości na dywan natryskiwany jest impregnat zabezpieczający włókna dywanu

suszarnia do jaktorobimy

16 Suszenie

Dywan suszony jest na specjalnej suszarni w pozycji pionowej, gdzie w kilka godzin odparowuje pozostałe 5% wody. Warunków do suszenia pilnuje komputer, który odpowiada za TEMPERATURĘ,WILGOTNOŚĆ, I WENTYLACJĘ. Niezależnie od warunków panujących na dworze dywany zawsze oddajemy suche.

alt

17 Druga kontrola jakości

Dywan jest ponownie dokładnie oglądany po pełnym wyschnięciu gdyż niektóre uporczywe plamy można zobaczyć dopiero na suchym dywanie, ( jeżeli odkryjemy takie plamy dywan wraca z powrotem do prania, aż osiągniemy perfekcje)

finiszer

18 obróbka końcowa

Dywan rozkładany jest na stole do obróbki finalnej gdzie odbywa się ponowne odkurzanie i zaczesywanie runa w jednym kierunku.

alt

19 Pakowanie

Czysty, pachnący i suchy dywan jest  gotowy do wydania

alt

20 Dostawa pod wskazany adres

Dyspozytorka dzwoni do klienta powiadamia o zakończeniu usługi prania, Uprzedza klienta, kiedy dywan zostanie odwieziony i jaki jest całkowity koszt usługi. Następnie odwozimy dywan pod wskazany adres. Płatność tylko po wykonaniu usługi gotówką lub kartą kredytową w domu klienta.

Gorąco zapraszamy zainteresowanych naszymi usługami z okolic Wyszkowa - miastami, z których regularnie przyjmujemy klientów na pranie i czyszczenie dywanów to Pułtusk i Serock. Mamy bardzo miłe doświadczenia z klientami z tych miast i mamy nadzieję, że do grona zadowolonych z naszych usług dołączysz również i Ty. Nasi Klienci szczególnie cenią sobie nie tylko efekt końcowy wykonanej usługi, ale też szeroki zakres czynności, które się na nią składają. W komplementach, których z przyjemnością słuchamy, niezmiennie powtarza się uznanie dla wygody, jaką zapewnia odbiór i dostawa czystego już dywanu do Klienta. Jeśli potrzebujesz, aby ktoś wykonał dla ciebie czyszczenie i pranie dywanu w Pułtusku, lub Serocku, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli omówić Twój problem i zaproponować satysfakcjonujące rozwiązanie.

Serdecznie zapraszamy!


 

 

 

x